Skip to main content

International Equity Exchange-Traded Funds. Navigating Global ETF Market Opportunities and Risks

Nakładem prestiżowego wydawnictwa Palgrave Macmillan ukazała się właśnie moja nowa książka – International Equity Exchange-Traded Funds. Navigating Global ETF Market Opportunities and Risks. Jej współautorami są dr Ewa Feder-Sempach z Uniwersytetu Łódzkiego i dr hab. Adam Zaremba z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Książka stanowi praktyczny przewodnik po świecie międzynarodowych inwestycji akcyjnych przy wykorzystaniu ETF-ów. Prezentuje m.in. podstawowe informacje o tych instrumentach finansowych i inwestowaniu w nie (rozdziały 3 i 4), a także omawia kluczowe zagadnienia związane z inwestowaniem w akcyjne fundusze ETF z ekspozycją globalną (rozdział 5), regionalną (rozdział 6), krajową (rozdział 7) oraz sektorową i tematyczną (rozdział 8).

Więcej informacji o książce znajduje się na stronie wydawnictwa (https://www.palgrave.com/gp/book/9783030538637) oraz m.in. na Amazonie (https://www.amazon.com/International-Equity…/dp/303053863X). W tych miejscach można również zakupić całą książkę (w formie drukowanej lub ebooka) lub poszczególne rozdziały. Dostępne są tam również fragmenty książki.

Serdecznie polecam!

Tomasz Miziołek

Wpis jeszcze nie ma komentarzy.

Twój email nie zostanie opublikowany.