Skip to main content

Wielcy zasłużeni dla rozwoju polskich funduszy inwestycyjnych

Miło mi poinformować, że znalazłem się – w bardzo zacnym gronie – na przygotowanej przez redakcję „Parkietu” liście 25 osób, które najmocniej przyczyniły się do stworzenia oraz rozwoju branży funduszy inwestycyjnych w Polsce.

W artykule można przeczytać m.in.: ” dr hab. prof. UŁ Tomasz Miziołek. Krajowym inwestorom kojarzy się przede wszystkim jako edukator oraz promotor indeksowych i pasywnych funduszy inwestycyjnych, których rzesza zwolenników w Polsce rośnie z roku na rok. Miziołek zajmuje się międzynarodowym rynkiem finansowym, w szczególności instytucjami finansowymi wspólnego inwestowania (funduszami inwestycyjnymi, funduszami ETF) oraz indeksami rynku finansowego. Na co dzień publikuje materiały dotyczące tego typu produktów na swoim portalu. Jest założycielem i redaktorem naczelnym etf.com.pl, poświęconego ETF-om polskim i zagranicznym.

Czytelnicy mogą oddawać głosy do końca maja. Ankieta jest dostępna na stronie: https://www.parkiet.com/fundusze-inwestycyjne/art38464021-kto-zasluzyl-sie-dla-rozwoju-branzy-tfi-w-polsce-zaglosuj-w-naszej-ankiecie

Plebiscyt odbywa się pod patronatem IZFiA. Wynik głosowań zostanie ogłoszony podczas czerwcowego Forum Funduszy.

Wpis jeszcze nie ma komentarzy.

Twój email nie zostanie opublikowany.